.

.

New
Дотујарг Меморијален Накит За Крилја Мојот Ангел Чувар Кремирање Урна Пепел Меморијален Ѓердан Од Нерѓосувачки Челик Плоштад Приврзок

Дотујарг Меморијален Накит За Крилја Мојот Ангел Чувар Кремирање Урна Пепел Меморијален Ѓердан Од Нерѓосувачки Челик Плоштад

DEN 388.64

Износот
Залиха

Накитот за кремирање е урна што ви овозможува совршено да ставите пепел во приврзок за да складирате работи што ви се вредни како што се : пепел, коса, сушено цвеќе, нокти или други значајни предмети, може да се користи и за складирање на пепелта на изгубена мајка/баба/ сакана/татко/милениче/куче, може да биде мини безбедно да ги чувате вашите спомени на најисклучителен начин. Сакај некого. Може да се прилагоди, персонализиран спомен накит, уникатен и персонализиран! Исто така, најдобриот накит за жалост.Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алергија. Губењето на саканата личност е најтешката работа во животот, носете спомен со вас за да ве потсети на добрите времиња и да ги искажете своите спомени. Можете да му дадете на девојка/дечко/мама/тато/ќерка/син/сестра / брат/семејство/пријател/учител, најдобар избор за роденденски подарок/подарок за Денот на Вљубените/подарок За Денот на Благодарноста/подарок за одмор/подарок За Годишнина/ Подароци За Денот На Мајката/Подароци За Денот На Таткото/Подароци За Божиќ/подароци За Ноќта на Вештерките/подароци За Дипломирање итн. Накитот за кремирање, познат и како погребен накит, спомен накит или накит за сеќавање, се користи како извонреден начин да ја почестите саканата личност, оставајќи ја вашата сакана со вас, можете да ставите мала количина пепел од вашата сакана или милениче, тоа е совршен начин да ја почестите вашата сакана или милениче.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи