.

.

New
Вистински Џо Пена Сапун Диспензерот

Вистински Џо Пена Сапун Диспензерот

DEN 3.00

Износот
Залиха

Ада-во согласност притисни бар. Изработени од издржливи СТОМАЧНИ МУСКУЛИ за продолжен животен век. Вклучува шише за полнење од 1,06 литри што ги прифаќа повеќето сапуни од пена и средства за дезинфекција на рефус пена. 33,8 fl Oz (1000 m L) Контејнер (Вклучен). Ада-во согласност притисни бар. Изработени од издржливи СТОМАЧНИ МУСКУЛИ за продолжен животен век. Вклучува шише за полнење од 1,06 литри што ги прифаќа повеќето сапуни од пена и средства за дезинфекција на рефус пена. 33,8 fl Oz (1000 m L) Контејнер (Вклучен). Диспензерот за сапун од пена нуди елегантен, мазен модерен дизајн кој ќе го надополни секој декор. Прозорецот за вид означува ниво на преостанат сапун. Диспензерот е изработен од издржливи СТОМАЧНИ МУСКУЛИ за продолжен животен век. Вклучено шише за полнење го намалува отпадот и има големо капаче за завртки за лесно полнење. Шишето држи 1000 мл. (33.8 мл.) и прифаќа повеќето пена сапуни и рефус пена санитатори. Диспензерот, исто така, има лента ЗА притискање во согласност СО АДА.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи