.

.

New
[3 Пакет] Заштитник На Екранот КЕЛОЛИН За Amazfit GTS 3, 3D Закривен Раб ПРОТИВ Гребење HD Ултра Отпорен На Кршење Флексибилен Заштитник Компатибилен Со Amazfit GTS 3

[3 Пакет] Заштитник На Екранот КЕЛОЛИН За Amazfit GTS 3, 3D Закривен Раб ПРОТИВ Гребење HD Ултра Отпорен На Кршење Флексибилен

DEN 137.44

Износот
Залиха

Висококвалитетниот Материјал Спречува отпечатоци од прсти, нечистотија и гребнатини, како и обезбедува заштита од помали прскања со вода и масло. Супериорна Услуга се фалиме со одлична услуга за клиенти со висок рејтинг на задоволство, така Што, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е-пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Висока Дефиниција : 99,9% транспарентност остануваат квалитет на сликата со Висока Дефиниција.Примени на : Компатибилен Со Amazfit GTS 3 само, не одговара за други часовници. Клучни Карактеристики прецизно исечени за да го покријат екранот на следниов паметен часовник : Заштитник На Екранот Amazfit GTS 3 Со максимална заштита од капки со голем удар, гребнатини и испакнатини директно до екранот. Лесна Инсталација Пред да го поставите заштитникот на екранот,прво исчистете го екранот користејќи комплети во пакетот. Анти Отпечаток од Прст и Дамка : олеофобичната обвивка на површината на заштитникот на екранот може да ги намали отпечатоците од прсти и дамката. Пакетот Вклучува : 3 X Samsung Galaxy Гледајте Активен заштитник на екранот 2 44mm и 3 торби за додатоци во пакувањето и секоја торба за додатоци вклучува 1*Влажно Бришење, 1*Суво Бришење, 1*крпа за чистење. Исто така, во споредба со традиционалниот материјал ТПУ , може подобро да спречи гребење на часовникот поради неговата поголема јачина.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи