.

.

New
Гларкс 100 парчиња М6 х 35/45/55/65/75мм Хексадецимален Погон Приклучок Капа Мебел Барел Завртки Завртки Навртки Асортиман Комплет За Мебел, Креветчиња, Бебиња, Креветчето

Гларкс 100 парчиња М6 х 35/45/55/65/75мм Хексадецимален Погон Приклучок Капа Мебел Барел Завртки Завртки Навртки Асортиман Комплет

DEN 1.33

Износот
Залиха

● Висок Квалитет : навртката и завртката за буре во овој комплет се изработени од челик со висока цврстина и добра цврстина, со никел обложен на површината го прави мазен без бруси, отпорноста на ' рѓа и отпорноста на корозија ви овозможуваат да ги користите долго време.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи