.

.

New
RK73H1JTTDD4643F-Фиксна 2-Пина SMD 73H1JTTDD4643

RK73H1JTTDD4643F-Фиксна 2-Пина SMD 73H1JTTDD4643

DEN 1.33

Износот
Залиха

Керамичка Површина Монтирање (СМД) Чип Отпорник. Фиксна Смд Тенок Филм Отпорник. (100 Парче Многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувани ВО ЕСП безбедно пакување. Квалитет проверен од професионалци во индустријата. Совршен за леб, САМ, производител, поправка, прототип. Метал.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи