.

.

New
Навивачи За Преклопување На Гадпипартија 12 парчиња Рачни Вентилатори Пренослив Вентилатор За Преклопување Во Тркалезна Форма Кинески Рачен Вентилатор Со Рачка З?

Навивачи За Преклопување На Гадпипартија 12 парчиња Рачни Вентилатори Пренослив Вентилатор За Преклопување Во Тркалезна Форма

DEN 252.64

Износот
Залиха

Опис фановите За Возрасни се тешки и големи за деца, но овој вентилатор за преклопување е навистина погоден за деца и е специјално дизајниран за деца. Пакет Вклучувајќи 12 x деца мини преклопен вентилатор. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн. Може да се преклопи како мини тркалезна форма, погодна за носење., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Печатени со пчела, жирафа и кактус шема. Може да се преклопи како мини тркалезна форма, погодна за носење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи