.

.

New
НОВО Врзивно Врзивно Средство За Преклопување На Рачката ЗА Преклопување Со Тешки Синџири Со 2.200 фунти Ограничување На Работното Оптоварување 2 Фатете Ги Куките Цр

НОВО Врзивно Врзивно Средство За Преклопување На Рачката ЗА Преклопување Со Тешки Синџири Со 2.200 фунти Ограничување На Работното

DEN 4784.00

Износот
Залиха

[ИЗГРАДБА НА ИНДУСТРИСКА СИЛА] тешката фалсификувана рачка, барел, завртки за земање, врски и куки се наменети да се спротивстават на ригорозната употреба на теренот и суровите временски услови.[ВАЖНИ ПАРАМЕТРИ] големина На Синџирот(во) : 1/4-5/16; Ограничување На Работното Оптоварување(фунти) : 2200; Доказ Оптоварување( фунти) : 4400; Кршење На Оптоварување( фунти) : 7800; Тежина( фунти) : 3,52; Должина На Рачката( во) : 7,16.52; Должина На Рачката( во) : 7. јасно е означено на рачката на врзивно средство за оптоварување во стилот на ракета. [ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ] Лесен за ракување крцкалка врзивно средство брави безбедно кога врзување и изданија без потреба од дополнителни алатки. Тешката фалсификувана рачка, барел, завртки за земање, врски и куки се наменети да се спротивстават на ригорозната употреба на теренот и суровите временски услови. [ТЕЖОК БЕЗВРЕДЕН ВРЗИВНО СРЕДСТВО за ОПТОВАРУВАЊЕ] Кој Нуди повисоки ограничувања на работното оптоварување од стандардните врзива За крцкалки и може да се користи или Со Транспорт Од 70 Одделение Или со синџир за врзување Од Легура Од 80 степени. Системот за фалсификувани челични шепи и запчаници е лесен за употреба и спречува "прицврстување на грбот" и други опасности за корисниците при товарење и истовар. Се надеваме дека ќе го донесеме најдоброто искуство за купување на секој клиент, нека нашите производи се интегрираат во вашиот живот и да станат дел од вашиот живот! Нашата Рачка За Преклопување На Рачката за Преклопување Може да ви заштеди многу време, да стане добар помошник во вашата работа и да создаде многу богатство за вас! Спецификации : боја : црвена; големина На Синџирот( во) : 1/4-5/16; Ограничување На Работното Оптоварување(фунти) : 2200; Доказ Оптоварување( фунти) : 4400; Кршење На Оптоварување( фунти) : 7800; Тежина( фунти) : 3.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи