.

.

New
Дел Прецизност 7770 Мобилна Работна Станица-17.3 FHD AG Дисплеј - 4.8 GHz Intel Core i7-12850HX 16-Core-512GB SSD-64GB DD5 RAM МЕМОРИЈА-NV RTX A4500-Windows 11 Pro

Дел Прецизност 7770 Мобилна Работна Станица-17.3 FHD AG Дисплеј - 4.8 GHz Intel Core i7-12850HX 16-Core-512GB SSD-64GB DD5 RAM

DEN 239.84

Износот
Залиха

Дел 17.3 " Мобилни Прецизност 7770 Лаптоп-NVIDIA RTX A4500 16 GB GDDR6 (4 DP). Intel Core 12-Та Генерација i7-12850hx Процесор (16 Јадро, до 4.80 GHz, 25mb Кеш, 55 W)-Intel Wi-Fi 6 E (6 GHz) AX211 2x2 + Bluetooth. 17.3 инчен FHD (1920 x 1080) Широк Агол На Гледање Анти-Отсјај 60 Hz 500-nits 99% Dcip3 Дисплеј Без Допир-FHD IR Камера со Бленда, Expressign-In, Интелигентна Приватност и Микрофон. 64 GB (1 X64 GB) 4800 MHz DDR5-512 GB PCIe M. 2 NVMe-американски Англиски Тастатура Со Едно Насочување Со Позадинско Осветлување-Долен Капак со Читач На Паметни Картички и Ssd Врата. Виндоус 11 Про-Еднократна Палмрест Со Читач На Паметни Картички - Дел 3 години гаранција на лице место. ПОЛНАЧ. Дел 17.3 " Мобилни Прецизност 7770 Лаптоп-NVIDIA RTX A4500 16 GB GDDR6 (4 DP).

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи