.

.

New
mw 4 инчен LED Canless Поплава Пловечки Гимбал Вдлабнати Светлина со 5 CCT Избор-2700k/3000k/3500k/4000k/5000k

mw 4 инчен LED Canless Поплава Пловечки Гимбал Вдлабнати Светлина со 5 CCT Избор-2700k/3000k/3500k/4000k/5000k

DEN 0.67

Износот
Залиха

Голема Површина За Покривање-со поголемите агли на зракот, Осветлувањето НА Поплавата ОД 5 КУБИКА покрива повеќе површина од Светлото На Самото Место. Canless & Ultra-Тенок-Дизајниран За тесен и ограничен простор, за Ова Лебдечко Осветлување На Гимбалот не се потребни лименки за домување за инсталациите. Исто така, Ова Лебдечко Осветлување На Гимбалот е добро за внатрешни/надворешни локации и не бара повеќе домување за инсталација. Со 90+ CRI, Овие Поплави Пловечки Вдлабнати Светла обезбедуваат совршени светлосни перформанси, покажувајќи ги вистинските бои на предметите и околината. 5 CCT - Оваа Поплава Пловечки Гимбал Надолу Доаѓа со 5 избрани температура на бојата. На Mw Canseless Поплави пловечкото Осветлување се одликува со прилагодување на наклонот од 80 степени и ротација од 355 степени, ви овозможува да ја насочите светлината кон ѕид што сакате да го истакнувате или прилагодувате надолу на наклонети тавани.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи