.

.

New
Замена На Екранот НА Uyghk За Motorola G7 Power XT1955 - 1 XT1955-2 XT1955-4 XT1955-5 XT1955-6 T1955-7 XT1955DL Мото Собрание Лцд Дисплеј Дигитализатор На Екран На Допир Со Алатки

Замена На Екранот НА Uyghk За Motorola G7 Power XT1955 - 1 XT1955-2 XT1955-4 XT1955-5 XT1955-6 T1955-7 XT1955DL Мото Собрание

DEN 0.33

Износот
Залиха

Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте ја нашата служба за корисници за помош.Подгответе топлински пиштол или фен за коса и загрејте го работ на телефонот пред да започнете со режење.Be внимавајте со металните алатки за да избегнете гребење на екранот. 100% компатибилен со вашиот паметен телефон. Едношалтерски комплет за поправка на алатки за вашите испукани лцд-екрани, мртов допир, бавен одговор на допир, гребнатини, проблеми со приказот, пиксели за изобличување или погрешни проблеми со бојата со доволно алатки за поправка и лепила. Пакетот вклучува три пластични избори,метални алатки за отворање, драјвери за завртки, пластична картичка, вшмукување чаша, шприц, крпа за чистење и марамчиња, игла за сим картичка, апсорбер за прашина и леплива лента. Држете го копчето за вклучување неколку секунди додека телефонот не вибрира. Не Препорачуваме да го замените екранот на телефонот без никакво искуство. Потоа, повторно поврзете го екранот и обидете се повторно. Овој комплет за замена е специјално дизајниран да го користат професионалци и ЕНТУЗИЈАСТИ ЗА САМОДОВЕРБА. Со својата лесна инсталација, висока резолуција, чувствителност на екранот на допир, компатибилност, изглед и чувство, отпорност на гребење и одговорна поддршка, замената на екранот е одлична инвестиција за секој што треба да го замени својот скршен или оштетен екран. Замена на OLEDScreen За Motorola Moto G7 Power XT1955 - 1 XT1955-2 XT1955 - 5 XT1955-6 T1955-7 XT1955 DL 1.Обележете ја секоја завртка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи