.

.

New
КЕО Мелење 03111 Влечкаат Заб Мелење Машина, С Стил, 15/16 Ширина, 1-1/2 Арбор Дупка, 28 Заби, 9 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај Слој, Стандард Намалување

КЕО Мелење 03111 Влечкаат Заб Мелење Машина, С Стил, 15/16 Ширина, 1-1/2 Арбор Дупка, 28 Заби, 9 Сечење Дијаметар, ХСС, Калај

DEN 1190.40

Износот
Залиха

Општа намена. Идеален за длабоко дупчиња. Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстранување на чиповите. Кео Мелење Секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи. Ние ги користиме највисоките стандарди за контрола на квалитетот за производство на фрези. Хсс Страна Мелење Машина-Влечкаат Заб.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи