.

.

New
Грб На Гвајана Перење Попречуваат Кружни Корпи За Складирање Преклопна Пречка За Бања Во Спалната Соба

Грб На Гвајана Перење Попречуваат Кружни Корпи За Складирање Преклопна Пречка За Бања Во Спалната Соба

DEN 3.33

Износот
Залиха

Корпата За Перење Може Лесно Да Се Преклопи За Да Заштеди Простор Кога Не Се Користи, Идеална За Облека Од Колеџ, Предмети, Студентски Домови, Кампери, Апартмани, Користење Хотели, Играчки, Расадници За Бебиња И Помошна Просторија. Ткаенина Од Ткаенина Од Оксфорд, Силна И Издржлива, Може Добро Да Застане, Отпорна На Прскање, Може Да Ја Одржува Внатрешноста Чиста И Сува.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи