.

.

New
Графити Куче Јака 1 - 2 Ширина Брава &засилувач; Утлегар Улица Таг Поп Арт Куче Јака

Графити Куче Јака 1 - 2 Ширина Брава &засилувач; Утлегар Улица Таг Поп Арт Куче Јака

DEN 3.33

Износот
Залиха

Х-Мал : 8" - 12" Големина На Вратот / / Мал : 12"-15" Големина На Вратот // Среден : 14 " -18 "Големина На Вратот / / Голем : 17"-24" Големина На Вратот / / Х-Голем : 20"-29" Големина На Вратот //. Ако ви треба помеѓу големина ИЛИ ХХ-Мала, испратете ни порака. Ова не се однесува На Јаже Кое Крепи Утлегар со јаки со Тока бидејќи јаката се отвора од бравата како стандардна јака со брава со странично ослободување за лесно вклучување и исклучување и функционира исто како јака од јаже кое крепи утлегар. Ние ги следиме пораките овде и одговараме прилично брзо. Не постои стандардна табела за големина за јаки за кучиња. Јаките со ширина од 1,5" и 2" со токи имаат токи со иста ширина како најлонот. Ако не изгледа удобно или соодветно, нарачајте помала ширина. ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ЈА НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ. КАКО ДА ЈА ОДРЕДИТЕ ШИРИНАТА-Ако вашето кученце претходно не носело јака со поширока ширина земете парче хартија и преклопете ја до саканата ширина и ставете ја околу вратот на кученцата. Измерете го вратот на вашето кученце, како и најширокиот дел од неговата/нејзината глава, како и за да се осигурате дека јаката ќе се отвори доволно широко за да се вклопи над главата. ЗНАЈТЕ ГО ОБЕМОТ на ВРАТОТ на ВАШИТЕ МЛАДЕНЧИЊА - ако не го знаете обемот на вратот на вашите младенчиња, измерете го пред да нарачате. КАКО ДА ЈА ОДРЕДИТЕ ШИРИНАТА-Ако вашето кученце претходно не носело јака со поширока ширина земете парче хартија и преклопете ја до саканата ширина и ставете ја околу вратот на кученцата. Измерете го вратот на вашето кученце, како и најширокиот дел од неговата/нејзината глава, како и за да се осигурате дека јаката ќе се отвори доволно широко за да се вклопи над главата.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи