.

.

New
За OnePlus Nord N200 5g Комплет За Замена На Екранот За Nord N200 ЗАМЕНА НА Екранот DE2118 Lcd Дисплеј Склопување На Екран На Допир со Алатки 6,49 инчи

За OnePlus Nord N200 5g Комплет За Замена На Екранот За Nord N200 ЗАМЕНА НА Екранот DE2118 Lcd Дисплеј Склопување На Екран На

DEN 3.33

Износот
Залиха

Ние нема да бидеме одговорни откако ќе се инсталира екранот. Пред да се обидете со каква било поправка, задолжително заземјете се е ремен ЗА ЕСП (електро статичко празнење). Осигурајте се дека носите заштита за очи и внимавајте да не го исечете прстот со стаклените парчиња.100% прегледан од професионален тим за КК пред испорака и Гаранција од 180 Дена. Над 90 степени свиткани ќе предизвикаат црн дисплеј. Силно би ви препорачале да го гледате видеото за поправка преку интернет пред да го купите, така што ќе имате кратко разбирање за тоа колку ќе биде тежок овој процес и што конкретно треба да се посвети поголемо внимание.кажете ни ако не сте ги исполниле вашите очекувања. Ве молиме обрнете внимание на проблемот со статичкиот електрицитет. ●Вклучи : За One Plus N200 5g екран замена+Поправка Алатки Во собата. Без оглед на проблемот, ве молиме контактирајте не за да го добиете најдоброто решение за прв пат. 3 : Не прекумерно свиткајте го кабелот, проверете ДАЛИ лцд-кабелот не се превиткува премногу.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи