.

.

New
WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер GPS Екран НА Допир RDS DSP БТ Wifi Headunit Замена За Skoda Rapid 2013-202

WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер GPS Екран

DEN 6840.80

Износот
Залиха

Поддржува 1080p хардверско декодирање и сите формати На аудио репродукција;8. светот е поврзан;.Поддржува Огледало Врска (андроид телефон и i Phone); 10.ОС : Андроид Систем; 4. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP, RDS. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена.RAM МЕМОРИЈА : 2 G/4 G/6 G/8 G;5.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи