.

.

New
Примера 53424 Касета Со Жолто Мастило Со Висок Принос ЗА LX900

Примера 53424 Касета Со Жолто Мастило Со Висок Принос ЗА LX900

DEN 748.80

Износот
Залиха

Оригинален Кертриџ За мастило Примера Технологија. Жолта, висок принос. Работи Со Primera Технологија LX900 Боја Етикета Печатач. Боја-базирани. Печатете висококвалитетна графика, фотографии и бар-кодови на етикети со Примери LX-серија материјали за печатач во боја.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи