.

.

New
Тунели за мачки За Мачки Во Затворен Простор, Мат ЗА Мачки ТУНЕЛ ЗА Мачки Самостојна мат За Играње мачиња За Крпа Од Филц Случајни Комбинации И Бесконечно Продолжув

Тунели за мачки За Мачки Во Затворен Простор, Мат ЗА Мачки ТУНЕЛ ЗА Мачки Самостојна мат За Играње мачиња За Крпа Од Филц Случајни

DEN 2.00

Износот
Залиха

Сите производи што ги купувате, имаат право на 120 дена гаранција за квалитет, доколку имате какви било проблеми, вклучувајќи проблеми со квалитетот на производот, проблеми со користењето, исто така ве молиме не грижете се за тоа, ве молиме контактирајте ја услугата за деловни клиенти во вашата нарачка или контактирајте не преку е-пошта или контактирајте го копчето продавач. Отпорен на абење, отпорен на гребење, отпорен на влага, филцот е мек и густ, дозволувајќи им на мачките да шатлуваат и да се тркалаат додека им даваат целосно чувство на сигурност, топло, меко и удобно.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи