.

.

New
Сè што ви треба е loveубов и торба за кучиња со кучиња Schnauzer Design

Сè што ви треба е loveубов и торба за кучиња со кучиња Schnauzer Design

DEN 1547.20

Износот
Залиха

Платно. Нашата торба за тота? Мерки 17,7 "x17.7", дизајн на миленичиња. Материја : Платно торбички торби, печатење на двојни страни во боја на лесна боја. Оваа торба може да носи повеќе предмети со стабилните рачки. Вашите книги, списанија, мобилен телефон, i Pad и таблет сите можат да се стават во неа. Тоа е силно, цврсто и не е лесно да се скрши. Користете : Оваа торба може да се користи како тота, чантата и можете да ја користите како торба за купување, училишна торба и торба за плажа кога имате потреба. Прилагодено : Имаме прилагодени услуги, испратете ми го вашиот текст и фотографија. Торбата е безбедна, нетоксична, еколошка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи