.

.

New
Dingguanghe-Куп Професионални Тешки Слајд 2005 /Двојна Линеарна Водич Железнички Топката Завртка Линеарна Водич Железнички/Голем Модул Оптоварување/Прецизност Работна М

Dingguanghe-Куп Професионални Тешки Слајд 2005 /Двојна Линеарна Водич Железнички Топката Завртка Линеарна Водич Железнички/Голем

DEN 968.00

Износот
Залиха

Висока точност и стабилни перформанси, можат да работат течно. Површинска хромирана обработка убава анти- ' рѓа, со висока точност и силна издржливост. Претходно дупчат дупки на Држачите За Потпорна Шина за полесно монтирање. Широко се користи за автоматска опрема, прецизна опрема за мерење и многу други машини на кои им треба прецизно линеарно движење. Погоден за опрема за Производство на Полупроводници, опрема за склопување на ИЦ со печатено коло, медицинска опрема; машинска рака, прецизни мерни инструменти, канцелариска автоматска опрема И други мали линеарни лизгачки уреди Тежок Слајд 2005 /Двојна Линеарна Водилка Шина Со Топчести Завртки Линеарна Водилка Шина/Голем Модул За Оптоварување/Прецизна Работна Маса.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи