.

.

New
Полици за мачки И Костуми Поставена Ѕидна Куќа За Мачки Монтирана На Ѕид-Полица За Мачки За Ѕидни Месечини Мачки Со Чекор Пакет

Полици за мачки И Костуми Поставена Ѕидна Куќа За Мачки Монтирана На Ѕид-Полица За Мачки За Ѕидни Месечини Мачки Со Чекор Пакет

DEN 844.80

Износот
Залиха

Помага во одржување на мирот во мултикат средина,создавајќи сеопфатна земја на чудата на мачки со мало место.Наместо јаже, мачката виси кревет фиксиран со завртки и шестоаголни навртки, не грижете се за паѓање и погодно за перење, помалку крзно се акумулира. Но, на мачките им е потребен простор припаѓаат само на него/неа.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи