.

.

New
Билингс Чамци 1: 15 Скала Колин Арчер-Дрвен Труп Погоден ЗА РК

Билингс Чамци 1: 15 Скала Колин Арчер-Дрвен Труп Погоден ЗА РК

DEN 1000.00

Износот
Залиха

РС 1 е изграден во 1893 година за "Норвешкото Друштво за Спасување На Бродоломи" во бродоградилиштето Колин Арчер во Рекевиг во близина на Ларвик, норвешка. РС 1 подоцна беше прогласен За "Колин Арчер" по неговиот дизајнер и градител. Моделот На Платежни Чамци На Колин Арчер е погоден за инсталација на далечински управувач. Секој комплет за модели е опремен со нумериран и потпишан сертификат.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи