.

.

New
Црна Бела Барокна Овца Илустрација Шема Огледало Пренослив Компактен Џеб Шминка Двострано Стакло

Црна Бела Барокна Овца Илустрација Шема Огледало Пренослив Компактен Џеб Шминка Двострано Стакло

DEN 415.84

Износот
Залиха

- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Подготвени сме да ви донесеме висококвалитетни производи, префектно шопинг искуство и уникатен начин на живот.Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи). ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Карактеристика : - Во Облик На Срце; - Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови ; -Се Отвора со две стаклени огледала; -Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи