.

.

New
Влошки За мочање што се перат За Кучиња, Влошки За Кученца За Повеќекратна Употреба 31Х36 -2 Пакување, Подлошки За Вадење Водоотпорни Влошки

Влошки За мочање што се перат За Кучиња, Влошки За Кученца За Повеќекратна Употреба 31Х36 -2 Пакување, Подлошки За Вадење Водоотпорни

DEN 2.33

Износот
Залиха

Соодветни влошки за мочање за кучиња што се перат ќе бидат добро. ЗОШТО да користите Влошки за Мочање За повеќекратна употреба за кучиња?. Исто така, тоа е мочање влошки за мачка. Пред-миење откако ќе добиете нови влошки за кучиња што се перат водоотпорни (не е потребно). Qulity-УПОТРЕБА que】 влошки за обука На Кучиња може да се користат за домашен мебел, гајби и тренинг за кученца, кои обезбедуваат заштита за вашиот живот.Влошките За Мочање за повеќекратна употреба се влошки за рециклирање, одличен избор е да заштедите пари бидејќи големите влошки за мочање за кучиња може да се користат многу пати. Важно е влошките за мочање за кученца можат да помогнат да заштедите пари во споредба со влошките за обука за еднократна употреба. Рацете или машината ги мијат и двете во ред, ве молиме држете ги горните страни на влошките нанадвор и водоотпорни навнатре кога ќе ставите влошки во машината. Но, ВЕ молиме не користете омекнувач или белило. ❤Нашите влошки за мочање за кучиња за повеќекратна употреба се добри влошки за обука на кучиња бидејќи може да апсорбира 400-500мл волумен на животинска урина на време и може да се користи повеќе од 150 пати. Не чистете суво за да го задржите животот на производот. За 31 € 36", перничињата за перење може да се користат повеќе од 150 пати со 400-500ml урина на време. Перење во МАШИНА】 нашите влошки за мочање за кучиња за повеќекратна употреба може да се мијат со топла или ладна вода со машинско перење. Во меѓувреме, нашите влошки за мочање за кучиња што се перат имаат супер апсорпција и не останува повеќе мирис со нашиот препорачан метод за перење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи