.

.

New
Skxmod Нови Паметни Силиконски Ремени За Замена За Garmin Fenix 6 6S 6X Pro 5 5X ПЛУС 3 3 HR 935 945 Брзо Ослободување Нараквица бенд 22 26mm

Skxmod Нови Паметни Силиконски Ремени За Замена За Garmin Fenix 6 6S 6X Pro 5 5X ПЛУС 3 3 HR 935 945 Брзо Ослободување Нараквица

DEN 2.00

Износот
Залиха

Земја Како Што Е Означено. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи