.

.

New
Брејди 53077 Винил Чувствителен На Притисок Напиши На Етикети За Заштита На Нфпа, Црна, Црвена, Сина, Жолта На Бела, 7 Висина х 10 Ширина

Брејди 53077 Винил Чувствителен На Притисок Напиши На Етикети За Заштита На Нфпа, Црна, Црвена, Сина, Жолта На Бела, 7 Висина

DEN 1.67

Износот
Залиха

Висок сјај, издржлив, флексибилен винил со трајно акрилно лепило чувствително на притисок на ладна температура. Добра хемиска, отпорност на нафта и вода. Просечна надворешна издржливост 8-10 години. Температура на услугата од -40°F до 180°F (-40°C до 82°C). Етикетите за пишување ви овозможуваат да ја прилагодите вашата порака за да одговара на вашите потреби.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи