.

.

New
Локаи Силиконски Монистра Нараквица За Ветерани Свест - Силиконски Накит Мода Нараквица Слајдови-На За Удобно Се Вклопуваат За Мажи, Жени &Засилувач; Деца

Локаи Силиконски Монистра Нараквица За Ветерани Свест - Силиконски Накит Мода Нараквица Слајдови-На За Удобно Се Вклопуваат

DEN 1.67

Износот
Залиха

Во живо Локаи : ветерани локаи маскирно печатење силиконска нараквица со монистра е партнер Со Тврдоглавиот Проект, кој ја поддржува својата мисија да обезбеди бесплатна, без стигма, ментална здравствена заштита на секој Ветеран на кој му е потребна. Мал / 6" обем (15,2 см). Најдете Ја Вашата Рамнотежа : белата мушка е натопена со вода од Планината Еверест, највисоката точка на земјата, додека црната мушка содржи кал од Мртвото Море, најниската точка на земјата - потсетувајќи не да најдеме рамнотежа и да останеме скромни за време на животните издигнувања и надежни за време на падовите. Стил на Лизгање : Локаи има нараквица во стил на слајд што удобно се протега преку вашиот зглоб. Најдете го вашето совршено вклопување со низа големини : Мали, Средни, Големи и Екстра-Големи. Врати : за секој продаден Ветерани Локаи, Локаи ќе донира 1 долар за Тврдоглавиот Проект. Останете Скромни, Останете Надежни : Локаи постои за да ви помогне да најдете рамнотежа помеѓу издигнувањата и падовите.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи