.

.

New
Лента за напојување на бирото со USB C, 3 излез на работната површина за прицврстување на приклучокот за прицврстување со кабел за продолжување од 6,5 стапки, вклопете ?

Лента за напојување на бирото со USB C, 3 излез на работната површина за прицврстување на приклучокот за прицврстување со кабел

DEN 3.33

Износот
Залиха

4 A) и 1 порта за испорака на електрична енергија USB C (5 V/3 A). Готово за монтирање на стегачот. Проверете ја големината пред инсталацијата.4 A 17 W Материјал : ABS Fireproof Материјал Димензии на производот : 6.4 A USB-C излез : 5 V/3 A USB Вкупно излез : 5 V/3. 【Излез за напојување со монтирање на стегач】 Максималната дебелина што може да се стегне е 1,8 инчи, растојанието од табелата до wallидот е околу 1,4 инчи, без разлика дали е врв на маса или кујна countertop, тоа ви помага да заштедите простор и да го чувате уредно. Затегнете ја завртката за да ја поправите. Извадете го монтирањето на стегачот и затегнете ги завртките на заптивката.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи