.

.

New
Bluetooth звучник мултимедија безжичен субвуфер креативен зајдисонце светло звук за роденденски подарок засилувач засилувач аудио

Bluetooth звучник мултимедија безжичен субвуфер креативен зајдисонце светло звук за роденденски подарок засилувач засилувач

DEN 2.00

Износот
Залиха

? Разновидниот креативен и модерен дизајн го прави совршен избор за подароци за секоја пригода. ? Овој звучник ви овозможува да уживате во музика насекаде и да објавите совршен звук од 360 степени. ? Топла светлина може да се користи за релаксирање, дневна соба, читање во спална соба и ноќно светло за деца. ? Нашиот принцип е да им дадеме на нашите клиенти најдобро, за да можам да гарантирам дека секој производ е со висок квалитет. ? Безжични преносни звучници со Bluetooth постигнуваат прекрасен стерео звук со возач со голема моќност и уникатен засилен бас, со јасен и недистовиран звук и силен бас, можете да уживате во супер висок квалитет на звук. ? Разновидниот креативен и модерен дизајн го прави совршен избор за подароци за секоја пригода. ? Овој звучник ви овозможува да уживате во музика насекаде и да објавите совршен звук од 360 степени. ? Топла светлина може да се користи за релаксирање, дневна соба, читање во спална соба и ноќно светло за деца. ? Нашиот принцип е да им дадеме на нашите клиенти најдобро, за да можам да гарантирам дека секој производ е со висок квалитет. ? Безжични преносни звучници со Bluetooth постигнуваат прекрасен стерео звук со возач со голема моќност и уникатен засилен бас, со јасен и недистовиран звук и силен бас, можете да уживате во супер висок квалитет на звук. Здраво, задоволство ми е да ти служам. Како можам да ви помогнам? Оригинални производи ги поздравуваат посетителите од сите правци.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи