.

.

New
Девојки Се Облекуваат Розова Туту Еднорог Танцување Нивоа Здолниште Балет Роденденска Забава 3-7

Девојки Се Облекуваат Розова Туту Еднорог Танцување Нивоа Здолниште Балет Роденденска Забава 3-7

DEN 367.20

Износот
Залиха

Памук одозгора, здолниште од тул, целосно обложено со 100% памук. Машинско Перење. Должина на коленото. Машина за перење, ниско сушење. Овој фустан е погоден за навивачите на сирена со добро дизајнирана и печатена шема на убава сирена . Мавтањето со возбудувања е толку привлечно што ја прави вашата ќерка да свети во центарот на секоја фаза. Погоден за танцување перформанси, роденденска забава и секојдневно носење. Следењето на големината значи возрасни опсези за девојчиња, тие се само за општо водство. За најпрецизно вклопување, препорачуваме да проверите детално мерење пред купувањето. Мерење На Големината : Градите : 24.4, Половината : 24.4, Должина : 22.0.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи