.

.

New
Ygmilandbbb 3 Начин Продолжување Жица, 3 Начин Сплитер Кабел Машки До Женски Конектор, Продолжен Кабел Во Собата ЗА SMD LED МОТОЦИКЛ АТВ автомобил Светлина Мулти-Боја Неонск?

Ygmilandbbb 3 Начин Продолжување Жица, 3 Начин Сплитер Кабел Машки До Женски Конектор, Продолжен Кабел Во Собата ЗА SMD LED

DEN 159.84

Износот
Залиха

●Висок Квалитет●Користете пвц пластична обвивка за да го завиткате металното јадро. ●Функција на производот Каблите За Продолжување се одлични за големи велосипеди или автомобили. Користете за продолжување на жиците за Вашето Електролуминисцентно Светло На Ел Панел, Жичано Неонско Светло, автомобилски светла, мешунки со под сјај итн. ●Дизајн За Самозаклучување ● кабелот за напојување има 2-пински машки конектор со шина за клучеви и 3 2-пински женски конектор, ја прави врската на кабелот за напојување постабилна и побезбедна. ●Лесен За Инсталирање Flexible И удобен, приклучок и игра, мала тежина и лесен за носење. ●Содржина на пакетот ● 18,5 см Ел Продолжна Жица € 2 (*1 x Машки * 3 x Женски).

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи