.

.

New
Подарок За охрабрување За Жени Инспиративни Подароци За Нејзините Девојки Мотивациски Подарок За Роденден Компактен Џеб Огледало За Шминка вие сте сакани Инспира

Подарок За охрабрување За Жени Инспиративни Подароци За Нејзините Девојки Мотивациски Подарок За Роденден Компактен Џеб Огледало

DEN 2.33

Износот
Залиха

Вие Сте Сакани,вие Сте Ценети ,Вие Сте Убави Инспиративното тркалезно огледало за шминка од розово злато е совршен подарок за вашата сестра, пријателка, свршеница, сопруга, мајка, ќерка, баба, свекрва, внука, внука за да ја покажете својата љубов кон неа. Мотивациони Цитати Преносливо Рачно Огледало - ова огледало за патување е преносливо и лесно, обвивката на огледалото е изработена од нерѓосувачки челик, кој е тврд и не е лесно деформиран и не бледне.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи