.

.

New
Органски Памучни Навлажнувачки Егзема Ракавици За Сува Чувствителна Кожа-6 Пара

Органски Памучни Навлажнувачки Егзема Ракавици За Сува Чувствителна Кожа-6 Пара

DEN 1376.00

Износот
Залиха

ЗА МАЗНА КОЖА - ако сакате меки и убави раце, ќе ги сакате овие ракавици.ЗА МАЗНА КОЖА - ако сакате меки и убави раце, ќе ги сакате овие ракавици. Некои корисници може да сметаат дека вклопувањето на овој природен производ е премногу лабаво. Ве молиме измијте ги овие ракавици на ладен циклус, или рачно. Не се користи спандекс или друга синтетика. ЕДНОКРАТНО-ќе добиете 6 пара ракавици кои можат да се користат повторно и повторно. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-овие ракавици можете да ги користите како заштитна бариера за задолженија низ куќата. Исушете го воздухот на рамна површина и не сушете. Исушете го воздухот на рамна површина и не сушете се, тие ќе се намалат!. ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА НА сите-со вградено природно истегнување, ракавиците одговараат на сите големини на рацете со мазен, но цврст дизајн. Не се користат вештачки материјали. Носете ги навечер со навлажнувачки крем или маст и видете ги и почувствувајте ги резултатите наутро. ОРГАНСКИ ПРОИЗВОД-Направен од 100% природен памук. Совршен за работни места кои бараат мек и внимателен допир. Вашата кожа ќе ја сака, но и околината. Носете ги навечер со навлажнувачки крем, спас или маст и видете ги резултатите наутро. Вашата кожа ќе ја сака, но и околината. Носете ги под комунални ракавици како дополнителен слој за правење садови, градина, чистење на алиштата или проверка на накит. ЕДНОКРАТНО-ве Молиме измијте ги овие ракавици во ладен циклус, или рачно. Нашите ракавици се направени на социјално и еколошки одговорен начин.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи