.

.

New
GreenLight Motobuildz 3d Модел Комплет 2012 Форд Мустангот

GreenLight Motobuildz 3d Модел Комплет 2012 Форд Мустангот

DEN 425.44

Износот
Залиха

Пена хартија предвремени заедно парчиња. Нема потреба од груб лепак. Гумени гуми. Метални тркала. Официјално лиценциран Од форд. Од Производителот Детали вклучуваат : лесно да се соберат пена хартија парчиња, гумени гуми, метални тркала, нема потреба од груб модел лепак.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи