.

.

New
Виножито ЛГБТК геј гордост знаме Брзо суви крпи за миење садови високо апсорбирани крпи на лицето лице за рачни крпи за бања бања хотел

Виножито ЛГБТК геј гордост знаме Брзо суви крпи за миење садови високо апсорбирани крпи на лицето лице за рачни крпи за бања

DEN 255.84

Износот
Залиха

Ладна ткаенина. Направено од трајни високо квалитетни, супер апсорбирани ткаенини. Машинско миење или миење на рацете, суво на воздухот или суво суво на средна топлина. Оваа крпа е задолжителна ставка за плажа, патување, кампување, пливање, ранец, салата, пешачење, без разлика дали е за туширање и друга дневна употреба. Високо апсорбирачки, но сепак лесен пондериран. Му дава на телото мек и нежен допир додека ја апсорбира влагата. За лична нега и убавина- како што се турбан на коса, пешкир за сушење на косата, спа-крпа, патничко крпа. Елегантен и шик изглед, исто така, ја одразува вашата личност и естетска. Ладна ткаенина. Направено од трајни високо квалитетни, супер апсорбирани ткаенини. Машинско миење или миење на рацете, суво на воздухот или суво суво на средна топлина. Оваа крпа е задолжителна ставка за плажа, патување, кампување, пливање, ранец, салата, пешачење, без разлика дали е за туширање и друга дневна употреба. Високо апсорбирачки, но сепак лесен пондериран. Му дава на телото мек и нежен допир додека ја апсорбира влагата. За лична нега и убавина- како што се турбан на коса, пешкир за сушење на косата, спа-крпа, патничко крпа. Елегантен и шик изглед, исто така, ја одразува вашата личност и естетска. Ние сме одговорни за нашите клиенти и нарачки и ние сме посветени да ви обезбедиме 100% задоволство. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи