.

.

New
Групата Хилман 300030 Истурена Брава Цинк Мијалник, 1/2-Инчен, 50-Пакет

Групата Хилман 300030 Истурена Брава Цинк Мијалник, 1/2-Инчен, 50-Пакет

DEN 0.67

Износот
Залиха

Мијалникот за сплит заклучување обезбедува подеднаква дистрибуција на оптоварување. Се користи во апликации со слични навртки и завртки со сличен дијаметар, како и производи за завртки. Овие сврзувачки елементи се спротивставуваат на олабавување предизвикано од вибрации и корозија. Број на модел : 300030.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи