.

.

New
ДАФОЛОГИЈА Бел Тавански Вентилатор Со Светла Полу-Рамна Монтажа Вентилатор Со Низок Профил ЛЕД Далечински Управувач Затемнувајќи Ја Брзината На Ветерот На 6 Нивоа

ДАФОЛОГИЈА Бел Тавански Вентилатор Со Светла Полу-Рамна Монтажа Вентилатор Со Низок Профил ЛЕД Далечински Управувач Затемнувајќи

DEN 2.00

Износот
Залиха

Чистиот бакарен мотор работи непречено, обезбедува силна моќност на ветерот, а дизајнот со низок шум создава удобна средина за живеење и го подобрува квалитетот на спиењето. Исклучете го главното напојување што го контролира вентилаторот на таванот и повторно вклучете го. Овој производ помина строга сертификација за квалитет на производот. ТАВАНСКИ Вентилатор НА ДАФОЛОГИЈА Со Светла, ЛЕР За Светло СО Низок Профил НА Ниска Монтажа, ДАЛЕЧИНСКИ Управувач Со Затемнување На Брзината на Ветерот од 6 нивоа со Скриени Сечила, полузатворениот тавански вентилатор со светла има 5 невидливи абс ножеви, 6-брзински реверзибилен мотор, тело на железна ламба, КОМПЛЕТ ЗА СВЕТЛО СО затемнување, акрилна нијанса и вклучува рачен далечински управувач. Ве молиме не чекајте повеќе. Надградената LED светлина е повеќе заштеда на енергија, нежна и не-блескава за да ги направи вашите очи поудобни! Кога е исклучен, сите поставки ќе бидат запаметени. Чекор 1 : Заменете ја батеријата на далечинскиот управувач. Затемнет И Мемориски Режим-вентилаторот со далечински таван има многу опции за осветлување, од мека светлина до сончева светлина, од светла до слаба. Површината на сечилата е мазна и лесна за чистење. Чекор 2 : Обидете се да го програмирате далечинскиот управувач.Луминисценција Со голем Агол-модерниот тавански вентилатор со светлина има висококвалитетен ИЗВОР НА светлина И Кристална текстура Акрилна нијанса за поголема преносливост на светлината.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи