.

.

New
2ПАКУВАЈТЕ Термометар За Фрижидер, - 30-30 степени Целзиусови/-20-80 Дег Ф, Класичен Термометар За Фрижидер Голем Бројчаник Со Термометар Со Црвен Индикатор За Ладилник ?

2ПАКУВАЈТЕ Термометар За Фрижидер, - 30-30 степени Целзиусови/-20-80 Дег Ф, Класичен Термометар За Фрижидер Голем Бројчаник

DEN 3.33

Износот
Залиха

Што добивате : 2 x PECULA Фрижидер Термометар и нашите 7*24 пријателски услуги на клиентите за мир на умот. Температурен опсег : термометарот на фрижидерот ја мери температурата на фрижидерот-20-80 °F/ -30-30 °C, исполнување на различни барања и барања. Совршен за секоја кујна : Дизајниран За професионални кујни со највисок квалитет на ум; работи совршено во секој дом или комерцијален простор.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи