.

.

New
Примитивна од Кети 113230 Молете се знак на довербата на почетокот, ширина од 12 инчи

Примитивна од Кети 113230 Молете се знак на довербата на почетокот, ширина од 12 инчи

DEN 0.33

Износот
Залиха

Дизајн на стил на знак на класичен кутија : Дизајниран во примитивци од класичен стил на знак на кутија на Кети. 7,50 "x 12" x 1,75 ". Сентиментот гласи : Молете се на чекање. Стил на знаци. 7,50 "x 12" x 1,75 ". Сентименталното читање : Молете се на чекање доверба. Материјал : Дрво. Нашиот знак за доверба во Bay Watch е лесен за виси или може да се ослободи сам. Класичен црно -бел дрвен знак на кутија во кој има потресен сентимент „Молете се на чекање на чекање“.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи