.

.

New
Бајкутуан Црвена Панда Печати Шапки За Мажи Жени Со Дизајни Капа На Черепот

Бајкутуан Црвена Панда Печати Шапки За Мажи Жени Со Дизајни Капа На Черепот

DEN 207.84

Износот
Залиха

100% Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Шапките за бобинки се направени од 100% полиестерски материјал,мека,удобна, мазна и висока еластичност, може добро да ја завитка главата и да ја заштити главата топло.Одговараат за пролет, fall и зима. Бини капи топло е дизајн во унисекс мажи жени.Мерењето на екранот е 26,8 см/10,6 инчи x 28cmx11nch, тоа е една големина одговара на сите.Високиот растеглив и еластичен што може удобно да одговара на вашата глава. Дизајнерските капи за грав се костуми за секоја пригода,секојдневно обетка,работа,излегување надвор,забава,шопинг,патување и сите други спортови на отворено,како што се пешачење,кампување,трчање, излегување и сл.Капачето од грав ќе ги одржува главата и ушите топли и удобни и ќе ја заштити вашата коса во секоја пригода. Шапката за печатење на черепот е еден одличен подарок,за специјалната шема отпечатена на целата капа,ќе биде еден убав подарок за себе,за семејството,љубовникот и пријателите,божиќниот празник,роденденот,денот на мајката,денот на таткото и сл. Ние обезбедуваме пријателска услуга на черепот шапка топло, секое прашање, контакт со нас. Кул зимска шапка со мека капа сите печати за унисекс жени мажи.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи