.

.

New
Клешта За Прстен За Заклучување arмокс За Задржување На Отстранувач На Прстени, Универзална Клешта За Заклучување Со Универзална Клешта За Заклучување Со Права Вил

Клешта За Прстен За Заклучување arмокс За Задржување На Отстранувач На Прстени, Универзална Клешта За Заклучување Со Универзална

DEN 3.33

Износот
Залиха

Погоден за : Удобната алатка за поправка на автомобили со кружни кругови е погодна за тешко достапни места за употреба во автомобилскиот или индустрискиот сектор. Сигурен Материјал : клештата за прицврстување е изработена од метален материјал, кој е цврст и издржлив, обезбедува висока јачина и отпорност на корозија за да обезбеди долго време на услуга. Практична Функција : за ширење прстени за прицврстување или заклучување задржување на камерите за прилагодување на сопирачките за сопирање на чевлите за сопирачките, прицврстување на педалите на шахтите, внатрешни преноси. Исклучителни Занаети : Практични тркалезни алатки за поправка на автомобили се погодни за апликации во автомобили или индустриски сектори. Строго во согласност со оригиналното стандардно производство, стабилни перформанси, висока сигурност, долгорочна употреба. Лесен За Инсталирање : Резервираниот Центар За Прстени Со Картички е општа намена на сите автомобили, така што положбата на прстенот за заклучување е лесна за расклопување и инсталирање. Може да заштеди време. Може да се замени со стар или оштетен, се препорачува инсталирање. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Прицврстување На Прстенот : Метална Вкупна Должина : Прибл. 224мм / 8.8 Во Применливост : Универзална Листа На Пакети : 1 х Клешта За Прстен Забелешка : ве Молиме дозволете 1?2мм / 0.04?0.08 грешка поради рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Snap Ring Plier
Material:
Metal
Total Length:
Approx. 224mm / 8.8in
Applicability:
Universal
Package List:
1 x Snap Ring Plier:
Note:
Please allow 1?2mm / 0.04?0.08in error due to manual measurement.:
Ново

Поврзани производи