.

.

New
А Арцитон Пренослив Тоалет Автомобил Кампување Тоалет Затворен &засилувач; Надворешна Комода,Нокшир За Патување,Пренослив Тоалет За Автомобил,Кампување,Пешачење,

А Арцитон Пренослив Тоалет Автомобил Кампување Тоалет Затворен &засилувач; Надворешна Комода,Нокшир За Патување,Пренослив Тоалет

DEN 2.33

Износот
Залиха

ЦВРСТ ДИЗАЈН : ова е пренослив тоалет во нов стил. Изработена е Од Пп Еколошка пластика, која е интегрален дизајн, поцврста И лесна за чистење Чекор 2 : Ставете ја перницата под тоалетот; Чекор 3 : Отворете го капакот на тоалетот за употреба; Чекор 4 : По употреба, извадете го гумениот прстен за запечатување и извлечете ја торбата за собирање. ПАКЕТ : 1x пренослив тоалет, 1x Капак За Запечатување, 10x торби За Замена, 1x четка за Чистење, 1x Нелизгачки мат, 1x упатство За Корисници.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи