.

.

New
ПОЛО РАЛФ Лорен Машки Потпис Манжетна Шапка

ПОЛО РАЛФ Лорен Машки Потпис Манжетна Шапка

DEN 952.00

Износот
Залиха

100% Полиестер. Увезени. предно затворање. Зашиена круна. Ралф лорен потпис разнобојни Пони извезени на манжетната. Направена од екстрафинирана мешавина од мерино волна, оваа плетена капа е завршена со разнобоен вез На Пони со ралф лоренс.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи