.

.

New
Зингари Човек-Господар Бричење Сапун-Мазна Лизгање Чешлање Производ За Мажи-Пена Намалува Брич Испакнатини, Вродена Коса и Иритација - 5оз Тегла

Зингари Човек-Господар Бричење Сапун-Мазна Лизгање Чешлање Производ За Мажи-Пена Намалува Брич Испакнатини, Вродена Коса и Иритација

DEN 399.20

Износот
Залиха

НАВЛАЖНЕТА КОЖА СО ЧИСТО ЧУВСТВО : Главниот Сапун за Бричење продолжува да ја навлажнува вашата кожа дури и откако ќе заврши бричењето! Неговата формула се состои од шеа путер, кој помага да се хидрираат и негуваат кожата и влакната на лицето, оставајќи да изгледате посветло и поздраво после секое бричење. Ја омекнува грубата коса на лицето и им овозможува на жилетите без напор да се лизгаат над кожата, оставајќи ја хидрирана и навлажнета. Нежната формула на сапунот нема да ја исуши кожата, така што нема ризик од прекари, исекотини или иритација на кожата од користење на жилети со повеќе сечила!. ЗАЖИВУВАЧКИ МИРИС : мирисот со класичен мирис на сапунот содржи ноти на цитрус, ванила, тарагон, шума, килибар, јасмин и коријандер. Овој сапун со нежен мирис ќе биде одличен дел од вашата дневна рутина за дотерување!. ПАКУВАЊЕ ПОГОДНО ЗА ПАТУВАЊЕ : Главниот Сапун за Бричење доаѓа во пакување погодно за патување, така што никогаш нема да мора да одите без свежо, чисто бричење! Контејнерот 5оз лесно може да се вклопи во тоалетна торба или комплет за бричење.НЕПРЕЧЕНО БРИЧЕЊЕ БЕЗ ИРИТАЦИЈА : богатата, луксузна пена Од Човекот Зингари Бричи сапун брави во влага за мазно бричење без триење. Произведовме висококвалитетни третмани за кожа, мелеми по бричење, сапуни за бричење и масла за брада преку опсежно истражување, тестирање и долгогодишно искуство.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи