.

.

New
1943 Г Меркур Сребрена Пара Продавачот Многу Добар

1943 Г Меркур Сребрена Пара Продавачот Многу Добар

DEN 0.67

Износот
Залиха

1943 Г Меркур сребрена Пара многу добро. 1943 Меркур Сребрена Пара Во Парична Казна плус состојба. Купувате сурова монета, затоа ве молиме одделение според сликите. Доаѓа во 2 од 2 носителот. Игнорирајте ја 3-та слика што е грешка во сликите.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи