.

.

New
Брунел Греј Кожа Лаптоп Месинџер Случај-Компатибилен Со Acer TravelMate Спин P4 14 Кабриолет Лаптоп

Брунел Греј Кожа Лаптоп Месинџер Случај-Компатибилен Со Acer TravelMate Спин P4 14 Кабриолет Лаптоп

DEN 742.40

Износот
Залиха

Додадете вистински стил на вашиот уред со елегантни оригинални карактеристики на дизајнот. Елегантен додаток за сите прилики што нуди безбедна и цврста заштита за вашиот уред. Standономски штанд за превртување за удобно пишување во движење. Мека анти-прашина велур микрофибер внатрешни работи. Страничен Џеб за Полнач, Таблет, Пенкала и други додатоци. Отстранлив Ремен За Рамо. Додадете вистински стил на вашиот уред со елегантни оригинални карактеристики на дизајнот. Елегантен додаток за сите прилики што нуди безбедна и цврста заштита за вашиот уред. Standономски штанд за превртување за удобно пишување во движење. Мека анти-прашина велур микрофибер внатрешни работи. Страничен Џеб за Полнач, Таблет, Пенкала и други додатоци. Отстранлив Ремен За Рамо. Случаите со Контурни Серии нудат тешка заштита на сите лаптопи и тетратки, додека сепак се контурираат во форма на уредот. Подигнат штанд се одвива удобно на рамни површини и овозможува поергономско искуство со пишување.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи