.

.

New
Кео Мелење 81469 Обичен Мелење Машина, Светлина-Должност, Лд Стил, 1 Ширина, 1 Арбор Дупка, 14 Заби, 2-1/2 Сечење Дијаметар, ХСС, Тик Слој

Кео Мелење 81469 Обичен Мелење Машина, Светлина-Должност, Лд Стил, 1 Ширина, 1 Арбор Дупка, 14 Заби, 2-1/2 Сечење Дијаметар,

DEN 2.33

Износот
Залиха

Голема Брзина Крадат. Обичен Мелење Машина. Лесна Должност. Кео Мелење Секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи. Ние ги користиме највисоките стандарди за контрола на квалитетот за производство на фрези. Хсс Обичен Мелење Машина - Светлина Должност.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи