.

.

New
WDBBY Чајник Постави Дома Дневна Соба Трпезарија Вила Шарени Нордиски Извоз Стакло Чаша Во Собата

WDBBY Чајник Постави Дома Дневна Соба Трпезарија Вила Шарени Нордиски Извоз Стакло Чаша Во Собата

DEN 1.33

Износот
Залиха

Лесни луксузни блескави стаклени водни прибор се отпорни и практични, кристално јасни. Садот може да се загрее во електричен керамички шпорет, а температурата на отпорност на топлина може да достигне -20°C до 150°C. Двонасочен капак на бокалот за филтрирање за ефикасно испуштање и филтрирање на водата. Користете со послужавник, двојно повеќе изглед, лесно складирање. Изливот со голем дијаметар лесно се чисти. Лесниот луксузен блескав стаклен прибор за вода е отпорен и практичен, кристално чист тенџерето може да се загрее во електричен керамички шпорет, а температурата на отпорност на топлина може да достигне -20°C до 150°Ctwoate филтер бокал капак за ефективно празнење вода и филтрирање користете со послужавник, двојно зголемете го изгледот, лесно складирање изливот со голем дијаметар лесно се чисти материјал : стакло, содржина на метален пакет : држач за златна чаша + шарени 6 чаши и 1 тенџере + зелена послужавник од кардамон : како што е прикажано на сликата,пакетот вклучува : шише со ладна вода * 1 комплет (не вклучува други показни предмети)Совети За Вид : 1. Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи