.

.

New
Десктоп Лупа Осветлени Рачни Лупи Полнење Со Led Светла За Постарите Читање,Лемење, Поправка, Накит Дизајн, Шиење, хоби &засилувач; Занаети 1.8 X 5X А,Лесен Лупа

Десктоп Лупа Осветлени Рачни Лупи Полнење Со Led Светла За Постарите Читање,Лемење, Поправка, Накит Дизајн, Шиење, хоби &засилувач;

DEN 1528.00

Износот
Залиха

Мал и компактен, може да ви дојде на помош во секое време, насекаде. Добредојдовте во мојата продавница и ви посакувам пријатно шопинг искуство. ●Објектив без изобличување Magn 1.★Осветлени со 12 LED светла, ефикасните LED светла обезбедуваат еднообразно и прецизно осветлување под сите услови. Идеална Помош За Читање, Пишување, Гледање Мапи, Книги ние користиме висококвалитетни логистички методи за да обезбедиме брзина на логистиката и квалитетот на транспортот. ●услуги на клиентите - 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет значи дека можете бесплатно да го замените новиот или 100% парите назад кога ќе го добиете лошиот. €Преклопен-преклопен држач за зголемување на светлината се трансформира во рачен led лупа,Овој Лупа Е Лесен По Тежина Што Го Олеснува Носењето во Вашата Рака. Нашите Помагала За Читање ќе ги задоволат потребите на различни луѓе, особено за слаб вид, слепило во боја и амблиопија, дозволувајќи им на очите да добијат одлично визуелно искуство. Ова читање лупи е корисна помош за оние со низок вид. ●Широко користен-Идеален За читање книги, шиење, занаети и хоби како градење модели, дизајн на накит, лемење, испитување марки, монети, минијатурно гравирање, електронска поправка итн. Вашето задоволство е нашата најголема поддршка. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи