.

.

New
Фокусира iPhone 14 плус Сино Светло Екран Заштитник Компатибилен iPhone 13pro Макс Сино Светло Екран Заштитник.Анти Сино Светло Калено Стакло за iPhone 14plus iPhone 13 pro max, 3-Пакет

Фокусира iPhone 14 плус Сино Светло Екран Заштитник Компатибилен iPhone 13pro Макс Сино Светло Екран Заштитник.Анти Сино Светло

DEN 1099.20

Износот
Залиха

●Специјален Дизајн●i Phone 14 плус Заштитник На Екранот Против Сина Светлина е различен од заштитниците на екранот против сина светлина на пазарот. Откако ќе го ставите овој заштитник на екранот калено стакло на вашиот i Phone 14 плус, ќе почувствувате дека реакцијата е многу чувствителна кога ќе се лизнете со прстите на екранот. Сино Светло Заштитник На Екранот за i Phone 14 плус. Исто така е многу лесен за инсталирање и Нема меурчиња. €3 Парчиња Пакет ● овој Iphone 14 плус Заштитник На Сино Светло Е спакуван во 3 парчиња за да понуди повеќе избори за замена на екранот на телефонот protector. i Phone 14 Плус Заштитник На Екранот.It исто така е многу лесен за инсталирање и Нема меурчиња. i Phone 14 плус заштитник На екранот Од калено стакло Против сини зраци дизајниран со напредна технологија за филтрирање на 90% сина светлина од екранот, ефикасно заштита на очите од оштетување на окото и визуелен замор. ●Бескрајно мазен и Чувствителен контакт ● Откако ќе го ставите овој заштитник на екранот калено стакло на вашиот i Phone 14 плус, ќе почувствувате дека реакцијата е многу чувствителна кога ќе се лизнете со прстите на екранот. Може ефикасно да ги заштити очите од оштетување на очите и визуелен замор на сонце. Овој заштитник на Екранот i Phone 14 плус Сино Светло е спакуван во 3 парчиња за да понуди повеќе избори за замена на заштитникот на екранот на телефонот. ●Изработено Од Премиум Калено Стакло●i Phone 14 плус Заштитник на Екранот користете калено стакло СО цврстина ОД 9 ЧАСА, три пати посилно од обичниот филм за МИЛЕНИЧИЊА, напредно галванизирано стакло ОБЛОЖЕНО со Масло ЗА отпечатоци ОД прст за да обезбедите антивода, анти прашина и без меурчиња.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи