.

.

New
Џонсон Контролира V-4710-602 Модуларна Дијафрагма За V-400 Серија Вентил Активатор

Џонсон Контролира V-4710-602 Модуларна Дијафрагма За V-400 Серија Вентил Активатор

DEN 1.67

Износот
Залиха

Тип На Производ : Електронска Компонента. Димензии На Пакетот : 3.0 "L X3. 0" W X3.0 " H. Земја На Потекло : Сад. Тежина На Пакетот : 3,0 Килограми. За Активатор На Вентили Од Серијата V-400, Продаден во секоја, Лесна За употреба, Замена На Дијафрагми за Пневматски Активатори Од Серијата V-400 и V-500.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи